Skip to content

ΑΓΩΝΕΣ Δ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ

16/09/2009

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
5ου Ομίλου Δ΄ Εθνικής

1η (20/09) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Α.Ε. Μεσολογγίου – Αραχθος ΠαχυκαλάμουΣούλι, Παραμυθιάς – Α.Ο. ΑνατολήςΣκουφάς , Κομποτίου – Απόλλων Ευπαλίου, Οδυσσέας Νυδρίου – Απόλλων Πάργας, Βολίδα Μέσης – Αστέρας Ρόκκα, Αναγέννηση Αρτας – Ελαιόφυτο, ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης, Ναυπακτιακός Αστέρας – Α.Ε. Λευκίμμης, Προοδευτική Περάματος – Θεσπρωτός
2η (27/9) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Σούλι Παραμυθιάς – Α.Ε. Μεσολογγίου, Αραχθος Παχυκαλάμου – Σκουφάς Κομποτίου, Α.Ο. Ανατολής – Οδυσσέας Νυδρίου, Απόλλων Ευπαλίου – Βολίδα Μέσης, Απόλλων Πάργας – Αναγέννηση Αρτας, Αστέρας Ρόκκα – ΠΑΣ Πρέβεζα, Ελαιόφυτο – Ναυπακτιακός Αστέρας, Τηλυκράτης – Προοδευτική Περάματος, Α.Ε. Λευκίμμης – Θεσπρωτός

 

3η (11/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η
Α.Ε. Μεσολογγίου – Σκουφάς Κομποτίου, Οδυσσέας Νυδρίου – Σούλι Παραμυθιάς, Βολίδα Μέσης – Αραχθος Παχυκαλάμου, Αναγέννηση Αρτας – Α.Ο. Ανατολής, ΠΑΣ Πρέβεζα – Απόλλων Ευπαλίου, Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Πάργας, Προοδευτική Περάματος – Αστέρας Ρόκκα, Θεσπρωτός – ΕλαιόφυτοΑ.Ε. , Λευκίμμης – Τηλυκράτης
4η (18/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
Οδυσσέας Νυδρίου – Α.Ε. Μεσολογγίου, Σκουφάς Κομποτίου – Βολίδα Μέσης, Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Αρτας, Αραχθος Παχυκαλάμου – ΠΑΣ Πρέβεζα, Α.Ο. Ανατολής – Ναυπακτιακός Αστέρας, Απόλλων Ευπαλίου – Προοδευτική Περάματος, Απόλλων Πάργας – Θεσπρωτός, Αστέρας Ρόκκα – Α.Ε. Λευκίμμης, Ελαιόφυτο – Τηλυκράτης
5η (25/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Α.Ε. Μεσολογγίου – Βολίδα Μέσης, Αναγέννηση Αρτας – Οδυσσέας , ΝυδρίουΠΑΣ Πρέβεζα – Σκουφάς Κομποτίου, Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς, Προοδευτική Περάματος – Αραχθος Παχυκαλάμου, Θεσπρωτός – Α.Ο. Ανατολής, Α.Ε. Λευκίμμης – Απόλλων Ευπαλίου, Τηλυκράτης – Απόλλων Πάργας, Ελαιόφυτο – Αστέρας Ρόκκα
6η (1/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η
Αναγέννηση Αρτας – Α.Ε. Μεσολογγίου, Βολίδα Μέσης – ΠΑΣ Πρέβεζα, Οδυσσέας Νυδρίου – Ναυπακτιακός Αστέρας, Σκουφάς Κομποτίου – Προοδευτική Περάματος, Σούλι Παραμυθιάς – Θεσπρωτός, Αραχθος Παχυκαλάμου – A.E. Λευκίμης, Α.Ο. Ανατολής – Τηλυκράτης, Απόλλων Ευπαλίου – Ελαιόφυτο, Απόλλων Πάργας – Αστέρας Ρόκκα
7η (8/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η
Α.Ε. Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζα, Ναυπακτιακός Αστέρας – Αναγέννηση Αρτας, Προοδευτική Περάματος – Βολίδα Μέσης, Θεσπρωτός – Οδυσσέας Νυδρίου, Α.Ε. Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου, Τηλυκράτης – Σούλι Παραμυθιάς, Ελαιόφυτο – Αραχθος Παχυκαλάμου, Αστέρας Ρόκκα – Α.Ο. Ανατολής, Απόλλων Πάργας – Απόλλων Ευπαλίου

8η (15/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η
Ναυπακτιακός Αστέρας – Α.Ε. Μεσολογγίου, ΠΑΣ Πρέβεζα – Προοδευτική Περάματος, Αναγέννηση Αρτας – Θεσπρωτός, Βολίδα Μέσης – Α.Ε. Λευκίμμης, Οδυσσέας Νυδρίου – Τηλυκράτης, Σκουφάς Κομποτίου – Ελαιόφυτο, Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ρόκκα, Αραχθος Παχυκαλάμου – Απόλλων Πάργας, Α.Ο. Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου
9η (22/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η
Α.Ε. Μεσολογγίου – Προοδευτική Περάματος, Θεσπρωτός – Ναυπακτιακός Αστέρας, Α.Ε. Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα, Τηλυκράτης -Αναγέννηση Αρτας, Ελαιόφυτο – Βολίδα Μέσης, Αστέρας Ρόκκα – Οδυσσέας Νυδρίου, Απόλλων Πάργας – Σκουφάς Κομποτίου, Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς, Α.Ο. Ανατολής – Αραχθος Παχυκαλάμου
10η (29/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η
Θεσπρωτός – Α.Ε. Μεσολογγίου, Προοδευτική Περάματος – Α.Ε. Λευκίμμης, Ναυπακτιακός Αστέρας – Τηλυκράτης, ΠΑΣ Πρέβεζα – Ελαιόφυτο, Αναγέννηση Αρτας – Αστέρας Ρόκκα, Βολίδα Μέσης – Απόλλων Πάργας, Οδυσσέας Νυδρίου – Απόλλων Ευπαλίου, Σκουφάς Κομποτίου – Α.Ο. Ανατολής, Αραχθος Παχυκαλάμου – Σούλι Παραμυθιάς
11η (6/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η
Α.Ε. Μεσολογγίου – Α.Ε. Λευκίμμης, Τηλυκράτης – Θεσπρωτός, Ελαιόφυτο – Προοδευτική Περάματος, Αστέρας Ρόκκα – Ναυπακτιακός Αστέρας, Απόλλων Πάργας – ΠΑΣ Πρέβεζα, Απόλλων Ευπαλίου – Αναγέννηση Αρτας, Α.Ο. Ανατολής – Βολίδα Μέσης, Αραχθος Παχυκαλάμου – Οδυσσέας Νυδρίου, Σούλι Παραμυθιάς – Σκουφάς Κομποτίου
12η (13/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η
Τηλυκράτης – Α.Ε. Μεσολογγίου, Α.Ε. Λευκίμμης – Ελαιόφυτο, Θεσπρωτός – Αστέρας Ρόκκα, Προοδευτική Περάματος – Απόλλων Πάργας, Ναυπακτιακός ΑστέραςΑπόλλων Ευπαλίου, ΠΑΣ Πρέβεζα – Α.Ο. Ανατολής, Αναγέννηση Αρτας – Αραχθος Παχυκαλάμου, Βολίδα Μέσης – Σούλι Παραμυθιάς, Σκουφάς Κομποτίου – Οδυσσέας Νυδρίου
13η (20/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30η
Α.Ε. Μεσολογγίου – Ελαιόφυτο, Αστέρας Ρόκκα – Τηλυκράτης, Απόλλων Πάργας – Α.Ε. Λευκίμμης, Απόλλων Ευπαλίου – Θεσπρωτός, Α.Ο. Ανατολής – Προοδευτική Περάματος, Αραχθος Παχυκαλάμου – Ναυπακτιακός Αστέρας, Σούλι Παραμυθιάς – ΠΑΣ Πρέβεζα, Σκουφάς Κομποτίου – Αναγέννηση Αρτας, Οδυσσέας Νυδρίου – Βολίδα Μέσης
14η ΑΓΩΝΑΤΙΚΗ 31η
Αστέρας Ρόκκα – Α.Ε. ΜεσολογγίουΕλαιόφυτο – Απόλλων ΠάργαςΤηλυκράτης – Απόλλων ΕυπαλίουΑ.Ε. Λευκίμμης – Α.Ο. ΑνατολήςΘεσπρωτός – Αραχθος ΠαχυκαλάμουΠροοδευτική Περάματος – Σούλι ΠαραμυθιάςΝαυπακτιακός Αστέρας – Σκουφάς ΚομποτίουΠΑΣ Πρέβεζα – Οδυσσέας ΝυδρίουΒολίδα Μέσης – Αναγέννηση Αρτας
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 32η
Α.Ε. Μεσολογγίου – Απόλλων Πάργας, Απόλλων Ευπαλίου – Αστέρας Ρόκκα, Α.Ο. Ανατολής – Ελαιόφυτο, Αραχθος Παχυκαλάμου – Τηλυκράτης, Σούλι Παραμυθιάς – Α.Ε. Λευκίμμης, Σκουφάς Κομποτίου – Θεσπρωτός, Οδυσσέας Νυδρίου – Προοδευτική Περάματος, Βολίδα Μέσης – Ναυπακτιακός Αστέρας, Αναγέννηση Αρτας – ΠΑΣ Πρέβεζα
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 33η
Απόλλων Ευπαλίου – Α.Ε. Μεσολογγίου, Απόλλων Πάργας – Α.Ο. Ανατολής, Αστέρας Ρόκκα – Αραχθος Παχυκαλάμου, Ελαιόφυτο – Σούλι Παραμυθιάς, Τηλυκράτης – Σκουφάς Κομποτίου, Α.Ε. Λευκίμμης – Οδυσσέας Νυδρίου, Θεσπρωτός – Βολίδα Μέσης, Προοδευτική Περάματος – Αναγέννηση Αρτας, ΠΑΣ Πρέβεζα – Ναυπακτιακός Αστέρας
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 34η
Α.Ε. Μεσολογγίου – Α.Ο. Ανατολής,Αραχθος Παχυκαλάμου – Απόλλων Ευπαλίου, Σούλι Παραμυθιάς – Απόλλων Πάργας, Σκουφάς Κομποτίου – Αστέρας Ρόκκα, Οδυσσέας Νυδρίου – Ελαιόφυτο, Βολίδα Μέσης – Τηλυκράτης, Αναγέννηση Αρτας – Α.Ε. Λευκίμμης, ΠΑΣ Πρέβεζα – Θεσπρωτός, Ναυπακτιακός Αστέρας – Προοδευτική Περάματος.

( πηγή,  http://www.sport-astronafpaktos.blogspot.com/   Μιχάλη Ζυγορονίκου)

Advertisements

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Αρέσει σε %d bloggers: